МИНИСТЕРСТВО НА ФИЗИЧЕСКОТО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТА
РЕГИОНАЛЕН ИНСПЕКТОРАТ ПО ОБРАЗОВАНИЕТО ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО
УТВЪРДИЛ:
НАЧАЛНИК РИО
/Г. Венкова/
СПОРТЕН КАЛЕНДАР
За провеждане на областните и зонални състезания от ученическите игри през 2009/2010 област Велико Търново
1. V – VII кл. момичета и момчета
№ ВИД СПОРТ
|
ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО
|
ЗОНОВО ПЪРВЕНСТВО
|
ДЪРЖАВНИ ФИНАЛИ
|
1. ХАНДБАЛ
|
09.03.10г. –начало-9.30ч.
„Сава Величков”
гр.Велико Търново
|
12-13.04.10г. –начало-9.30ч.
Спортна зала
гр.Ловеч
|
13-16.05.2010г.
Павликени-момичета
|
2.БАСКЕТБОЛ
|
11.03.10г. –начало-09.00ч.
Стадион”Ивайло”
гр.В.Търново
|
21-22.04.10г. момичета-9.30ч
15-16.04.10г. момчета- 9.30ч
В.Търново ст.Ивайло
|
13-16.05.2010г
|
3.ВОЛЕЙБОЛ
|
24.03.10.г. –начало-09.00ч.
гр.Павликени
|
14-15.04.10г. –начало-9.30ч.
Спортна зала
гр.Павликени
|
13-16.05.2010г
|
4.Л.АТЛЕТИКА
|
30.03.10г. –начало- 13.00 ч. стадион “Ивайло”
гр.В.Търново
|
03.05.10г. –начало-9.30ч.
Стадиона
гр.Плевен
|
15-16.05.2010г.
|
5.ТЕНИС НА МАСА
|
17.03.10г. – начало -10.00 ч .
Спортна зала”Никола Петров”
Гр.Горна Оряховица
|
30.04.10г. –начало-9.30ч.
Спортен комплекс
гр.Тетевен
|
14-16.05.2010г
|
6.ШАХМАТ
|
11.03.10-начало10.00ч стадион”Ивайло”-южен вход
гр.В.Търново
|
21.04.10г. –начало-9.30ч.
Шах зала срещу РПУ
гр.Ловеч
|
15-16.05.2010г
|
7.БАДМИНТОН
|
25.03.10г. -начало – 09.00 ч.
СОУ”Ем.Станев”
гр.В.Търново
|
25.04.10г. –начало-9.30ч.
ОУ”Кл.Охридски кв.Дружба
гр.Плевен
|
14-16.05.2010г
В.Търново
|
8.ФУТБОЛ
|
До 31.03.10г.се провежда от Зонален Футболен Съюз гр.Велико Търново
Трендафил Коцев тел.062/62-36-87
|
До 30.04.10г.се провежда от Зонален Футболен Съюз гр.Велико Търново
Трендафил Коцев тел.062/62-36-87
|
13-16.05.2010г
|
2. VІІІ – Х кл. девойки и юноши
№ ВИД СПОРТ
|
ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО
|
ЗОНОВО ПЪРВЕНСТВО
|
ДЪРЖАВНИ ФИНАЛИ
|
1. ХАНДБАЛ
|
10.03.10г. –начало-9.30ч.
„Сава Величков”
гр.Велико Търново
|
19-20.05.10г. –начало-9.30ч.
Спортна зала
гр.Ловеч
|
03-06.06.2010г.
Свищов-девойки
|
2.БАСКЕТБОЛ
|
16.03.10г. –начало-09.00ч.
Стадион”Ивайло”
гр.В.Търново
|
04-05.05.10г. – начало -09.30 ч
Спортна зала”Никол Петров”
Гр.Горна Оряховица
|
03-06.06.2010г.
|
3.ВОЛЕЙБОЛ
|
18.03.10.г. –начало-09.00ч.
гр.Павликени
|
26-27.05.10г. –начало-9.30ч.
Спортна зала
гр.Павликени
|
03-06.06.2010г.
Павликени-Девойки
|
4.Л.АТЛЕТИКА
|
31.03.10г. –начало 13.00 ч. стадион“Ивайло” гр.В.Търново
|
04.05.10г. –начало-9.30ч.
Стадиона
гр.Плевен
|
05-06.06.2010г.
|
5.ТЕНИС НА МАСА
|
17.03.10г. – начало -13.00 ч .
Спортна зала”Никола Петров”
Гр.Горна Оряховица
|
12.05.10г. –начало-9.30ч.
Зала „Спартак”
гр.Плевен
|
04-06.06.2010г.
|
6.ШАХМАТ
|
11.03.10 -начало-10.00ч
стадион”Ивайло”-южен вход
гр.В.Търново
|
20.04.10г. –начало-9.30ч.
Ул”Гренадирска” 34а до гарата гр.Плевен
|
05-06.06.2010г
|
7.БАДМИНТОН
|
29.03.10г. -начало – 09.00 ч.
СОУ”Ем.Станев”
гр.В.Търново
|
24.04.10г. –начало-9.30ч.
ОУ”Кл.Охридски кв.Дружба
гр.Плевен
|
04-06.06.2010г
|
8.ФУТБОЛ
|
До 31.03.10г.се провежда от Зонален Футболен Съюз гр.Велико Търново
Трендафил Коцев тел.062/62-36-87
|
До 30.04.10г.се провежда от Зонален Футболен Съюз гр.Велико Търново
Трендафил Коцев тел.062/62-36-87
|
03-06.06.2010г.
|
3. ХІ –ХІІкл. девойки и юноши
№ ВИД СПОРТ
|
ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО
|
ЗОНОВО ПЪРВЕНСТВО
|
ДЪРЖАВНИ ФИНАЛИ
|
1.ХАНДБАЛ
|
09.03.10г. –начало-9.30ч.
„Сава Величков”
гр.Велико Търново
|
27-28.04.10г. –начало-9.30ч.
Спортна зала
гр.Ловеч
|
08-11.05.2010г.
|
2.БАСКЕТБОЛ
|
25.03.10г. –начало-09.00ч.
Стадион”Ивайло”
гр.В.Търново
|
26-27.04.10г. – начало -09.30 ч
Спортна зала”Никол Петров”
Гр.Горна Оряховица
|
08-11.05.2010г.
|
3.ВОЛЕЙБОЛ
|
19.03.10.г. –начало-09.00ч.
гр.Павликени
|
22-23.04.10г. –начало-9.30ч.
Спортна зала
гр.Павликени
|
08-11.05.2010г.
|
4.ФУТБОЛ
|
До 31.03.10г.се провежда от Зонален Футболен Съюз гр.Велико Търново
Трендафил Коцев тел.062/62-36-87
|
До 30.04.10г.се провежда от Зонален Футболен Съюз гр.Велико Търново
Трендафил Коцев тел.062/62-36-87
|
08-10.05.2010г.
|
|